Utöver biljetterna till SHL har vi också biljetter till SDHL. Vi tackar för överseende med att erbjudandet kommer efter säsongspremiären
Vi lottar ut minst ett par biljetter till alla SDHL-hemmamatcher.
Priset för två biljetter bredvid varandra är 100 kr/paret (dvs 50 kr/st).
Anmälan sker senast tisdag den 28 september kl 13:00
https://forms.gle/N8DsN9G6HRs72AJj9
Anmälningsvillkoren/premisserna:
- Föreningens allmänna premisser gäller: Anmälan är bindande och Premisser för våra aktiviteter | Trafikverkets Fritidsförening Gävleborg
- Biljetterna ska nyttjas av medlem (i valfritt sällskap).
- Om du inte kan nyttja biljetterna du vunnit förväntar vi oss att ni återkopplar till oss, så försöker vi se till att annan medlem ges chansen.
- Vinnarna av biljetterna ansvarar själva för att bevaka eventuella förändringar i spelschemat.
- Det är inte möjligt att önska match.
- Eventuella byten av match medlemmar emellan sköts av medlemmarna själva. Av den anledningen kommer vi att dela med oss av alla deltagares namn och e-postadress till vinnarna.
- En anmälan per medlem, dvs skicka inte in flera gånger. Du kan endast vinna biljetter till max en match.
- Är du osäker på om du redan anmält dig? Börja med att kolla efter ett mail märkt från "Kvitton på formulärsvar <forms-receipts-noreply@google.com>" innan du skickar in en anmälan.
Du kommer få ett kvitto på din anmälan. Spara det kvittot till vi meddelat resultat.
Efter sista anmälningsdag: Några dagar efter sista anmälningsdag meddelas samtliga anmälda om resultatet, dvs både vinnarna och de som inte vinner får återkoppling. Biljetterna kommer sedan att delas ut i omgångar till vinnarna, i kronologisk ordning. Oavsett om matchen är under våren 2027 ska betalning ske under tidig höst (exakt datum i vinstbekräftelsen).
Har ni några funderingar om erbjudandet från oss så är ni välkomna att höra av er till fritidsforeningen.gavleborg@trafikverket.se
För frågor om matcherna, se Brynäs hemsida.
Lycka till önskar en taggad styrelse