Sidovinst/barntävling


Grattis!
Sidovinst och vinst i barntävlingen hämtas ut på Gåbingo-söndagarna kl 10-13. Vi reserverar oss för eventuella stavfel.

Chans till extravinst, "sidovinst", varje vecka om du skriver namn och adress och lämnar in din bricka som du inte vunnit bingo på. Vi drar även tre vinnare av barntävlingen varje söndag. Barntävlingen är kostnadsfri.

Med anledning av dataförordningen GDPR, publicerar vi endast namn. Uppge namn och adress vid hämtning av vinst. Vi sparar inga personuppgifter efter det att vinst hämtats ut.

Höstterminens Gåbingo: 11 september - 11 december 2022

Eventuell information som kan påverka Gåbingon hittar du här på webbsidan och på facebook.

 

VINNARE HÖSTTERMINEN 2022

27 november
Sandra Lemon
Bertil Karlsson
Eva Styf
Anna-Carin Ljusberg
Cartien Stiernström

BARNTÄVLING

Majken Byström
Svante Nilsson
Signe Söderström

 

20 november

Jan Pettersson

Susanne Pettersson

Mikaela Jensen

Anita Skog

Felix Widén-Wadell

BARNTÄVLING

Edvin Vähäsalo

Zelda Karlsson

Milly Kostin

 

13 november

Alfred Åström

Julia Brundin

Bengt-Erik Rylander

Per-Olof Åsberg

Zigge Brunda

BARNTÄVLINGEN

Milly Kostin

Ella Rystedt

Emmet Puuli

6 november

Max Johansson

Maria Gyllenqvist

Olle Edén

Anders Löfqvist

Åsa Rylander

BARNTÄVLINGEN

Isak Nyström

Lily Danielsson

Livia Persson

 

30 oktober

Laila Wåglöf

Berit Karlsson

Barbro Söderberg

Eva Bollemo

Frida Gyllenqvist

BARNTÄVLINGEN

Hedvig Danielsson

Svante Nilsson

Isabelle Norlin

 

23 oktober

Erik Nord

Mirva Ottosson

Marlene Lindström

Jeanette Kostin

Holly Gyllenqvist

BARNTÄVLINGEN

Freya Andersson

Zelda Karlsson

Hugo Tempe

 

16 oktober

Winston Olsson

Karin Jonasson

Hugo Åsén

Jörgen Nilsson

Tobias Dahlstedt

BARNTÄVLINGEN

Zelda Karlsson

Lily Danielsson

Rio Svanholm

 

9 oktober

Veronicka Eriksson

Anders Löfqvist

Kikki Kluwert

Anna-Carin Ljusberg

Berit Nyberg

BARNTÄVLINGEN

Alve Magnusson

Hugo Thunström

Edvin Vättäsalo

2 oktober

Tobias Persson

Felix Johansson

Nova Hoffer

Peter Lodine

Anita Vermelin

BARNTÄVLINGEN

Henry Pallin

Lily Danielsson

Frans Hedenfalk

 

25 september

Marcel Yman

Yngve Marklund

Bengt-Erik Engström

Tony Nordin

Gunilla Cardegren

BARNTÄVLINGEN

Joel Cadil

Joline Pettersson

Svante Nilsson

 

18 september

Rigmor Lindblom

Camilla Lagergren

Siv Skoglund

Ann-Sofie Eriksson

Folke Eriksson

BARNTÄVLINGEN

Lily Danielsson

Milly Kostin

Joline Pettersson

 

11 september

Ellen Wåglöf

Johanna Forslind

Berit Nyberg

William Bergendorff

Anna Skog

BARNTÄVLINGEN

Hugo Thunström

Saga Forsman

Are Nyberg

 

VINNARE VÅRTERMNEN 2022

15 maj (säsongsavslutning)

Jan Pettersson

Jeanette Kostin

Gunilla Ericsson

Therese Jansson

Anna-Maja Nyberg

BARNTÄVLINGEN

Joline Hamrin

Joline Pettersson

Tim Thörn

8 maj

Thomas Johansson

Camilla J Säther

Kenneth Nyh

Ove Pettersson

Tobias Höglin

BARNTÄVLINGEN

Joline Pettersson

Linda Eriksson

Milly Kostin

1 maj

Birgitta Vallgren

Majken Byström

Kikki Kluwert

Kenneth Nyh

Sandra Leman

BARNTÄVLINGEN

My Pettersson

Lily Öst Vallin

Melvin Granstrand

24 april

Nils-Ove Berglund

Jan Kvistberg

Tony Nordin

Anders Elmehög

Berit Karlsson

BARNTÄVLINGEN

Erik Kyrk

Tilda Lodén

Joline Pettersson

17 april

Linda Nilsson

Daniel Norlin

Carina Nyberg

Berit Nyberg

Carola Åström

BARNTÄVLINGEN

My Pettersson

Alicia Sahlin

Majken Byström

10 april

Jenny Andersson

Per Eriksson

Roger Larsson

Bjarne Jönsson

Alvin Asp

BARNTÄVLINGEN

Malva Lundkvist

Joline Pettersson

Ivar Magnusson

3 april

Gunilla J Säther

Ann-Katrin Nordqvist

Emma Riise

Marie Åslin

Maria Bångfeldt

BARNTÄVLINGEN

Hugo Hultdin

Ingrid Norlin

Svante Nilsson

27 mars

Agnes Vestgård

Mana Bringfeldt

Susanne Pettersson

Carina Nyberg

Maya Andersson 

BARNTÄVLINGEN

Jokiae Hamrin

Liam Nordin

Alicia Sahlin

20 mars

My Pettersson

Peter Bångfelt

Jan Linder

Joline Hamrin

Annett Gransell

BARNTÄVLINGEN

Wilda Viberg

Joline Pettersson

Johannes Gustavsson

13 mars

Bettan Nordlöf-Nyberg

Kurt Jonsson

Elise Olsson

Andreas Åberg

Jörgen Nilsson

BARNTÄVLINGEN

Elsa Nordberg

Hugo Thunström

Milton Johansson

6 mars

Thomas Johansson

Bengt-Erik

Tommy Byström

Magnus Engholm

Albin Åberg

BARNTÄVLINGEN

Freja Hulinder

Wilmer Åström

Isabelle Norlin

27 februari

Malva Lundin

Therese Lennartsdotter

Elisabeth Nyh

Berit Karlsson

Tuija Rautianen

BARNTÄVLINGEN

Erik Kyrk

Joline Pettersson

Isak Nyström

20 februari

Yngve Marklund

Maria Jönsson

Milton Johansson

Sven-Arne Lindblom

Veronicka Eriksson

BARNTÄVLINGEN

Majken Byström

Wilmer Åström

Freya Andersson

13 februari

Svante Nilsson

Gunnel Lind

Alvin Asp

Carin Edlund

Karin Everitt

BARNTÄVLINGEN

My Pettersson

Milton Johansson

Johannes Gustafsson

6 februari

Maria Jönsson

Malva Lundin

Maria Sjöberg

Meya Asp

Tomas Johansson

BARNTÄVLINGEN

Alvin Asp

Ture Svensson

Tristan Svensson

30 januari

Berit Karlsson

Per Eriksson

Novali Asp

Jörgen Nilsson

Yngve Marklund

BARNTÄVLINGEN

Sara Forsman

Milly Karstin

Wictor Nordström

23 Januari

Susanne Pettersson

Marlene Nilsson

Sven-Arne Lindblom

Lena Söderström

Jens Johansson

BARNTÄVLINGEN

Milton Johansson

Joline Pettersson

Arvid Gidlund