Telefonnummer:
0498207065
Besöksadress:
Hyvelgatan 13, VISBY
Postadress:
Hyvelgatan 13
62141 VISBY

Våra instruktörer

Vattenträningar

Anna Almgren


Vattenträningsinstruktör i Slite

Anna Hedman


Vattenträningsinstruktör i Visby, samt sitter i valberedningen i föreningens styrelse

Anne Pettersson


Vattenträningar Slite

Anneli Andreasson- Utas


Vattenträningsinstruktör, yogainstruktör, qigong, flertalet dansformer.

Annelie Hanebring


Vattenträningsinstruktör i Slite

Annette Rudelius


Vattenträningar

Britt Lönning


Vattenträningsinstruktör i Slite samt danslärare

Dora Vukicevic-Hellström


Vattenträningsinstruktör

Elin Sandgren


Vattenträningsinstruktör, yogalärare, Kettlebells, Seniorträning, Cirkelträning och mycket mycket mer!

Elisabeth Johansson


Barnsim

Elie Andersson


Vattenträningsinstruktör

Emma Hoffman


Vattenträning och Coreträning

Evelina Dahlbom


Instruktör för cirkelträning, calisthenics, seniorträning mm

Frida Yttergren


Vatten, land och dansträningar

Gabriella Neuman


Vattenträningsinstruktör

Gunilla Lauström


Vattenträningar

Hanna Blomberg- Olsson


Bild på Jakob Möllerström (Barnsim och simteknik)
Barnsim och simteknik

Jakob Möllerström


Bild på Jhennifer Langkeit (Barnsim och simteknik)
Barnsim och simteknik

Jhennifer Langkeit


Vattenträningar

Linda Josefsson- Hannukainen


Vattenträningsinstruktör

Lisa Jakobsson


Bild på Liselott Hallgren (Vattenträningsinstruktör)
Vattenträningsinstruktör

Liselott Hallgren


Vattenträningsinstruktör, yogainstruktör, qigonginstruktör mm

Madeleine Andrée Särland


Bild på Marie Flodman (Vattenträningsinstruktör, Viryayoga, Yinyoga, Soma Move, TRX )
Vattenträningsinstruktör, Viryayoga, Yinyoga, Soma Move, TRX

Marie Flodman


Instruktör Calisthenics

Mats Flodman


Instruktör Soma Move samt Calisthenics

Mattias Ahlström


Vattenträningsinstruktör, instruktör cirkelträning

Mia Ljungblom


Vattenträningsinstruktör

Michaela Stuxgren


Vatten och landträningar

Patrich Nährström


Vattenträningsinstruktör, instruktör cirkelträning samt seniorträning

Pernilla Johansson


Vattenträningar Hemse

René Johansson


Vattenträningsinstruktör, yogalärare, cirkelträning samt dans

Sara Östervall


Vattenträningar

Sandra Bertsdotter


Vattenträningsinstruktör

Sara Skog


Bild på Sofia Gardarfve- Tamang (Babysim)
Babysim

Sofia Gardarfve- Tamang


Bild på Stephanie Hallander (Babysim och barnsim)
Babysim och barnsim

Stephanie Hallander


Vattenträningsinstruktör

Susanne Wihlborg


Vattenträningsinstruktör

Susanne Stuxgren


Instruktör Calisthenics

Susanne Rosengren


Bild på Ulrica Larsen (Instruktör samt ansvarig för Barnsim, instruktör Cirkelträning/step-up)
Instruktör samt ansvarig för Barnsim, instruktör Cirkelträning/step-up

Ulrica Larsen


Vattenträningsinstruktör i Slite

Viktoria Schilling Johansson


Vattenträningsinstruktör i Slite

Åsa Bendelin